Fotowoltaika

Korzystanie ze źródeł energii odnawialnej jest coraz bardziej popularne. Dlatego jedna z flagowych technologii – fotowoltaika, jest chętnie wykorzystywana zarówno przez osoby prywatne, jak i duże podmioty. Nic dziwnego, pozyskiwanie darmowej i niemal nieograniczonej energii jest niezwykle kuszącą perspektywą.
Dlatego, w ramach naszych działań, pomagamy zrealizować inwestycje związane z wykorzystaniem źródeł energii odnawialnej, na czele z instalacjami fotowoltaicznymi. Doradzamy wybór właściwych ofert, pomagamy uzyskać kredyt, a nawet dofinansowanie na wykonanie inwestycji i umożliwiamy kompleksową obsługę inwestycji w systemy związane z pozyskiwaniem energii ze źródeł energii odnawialnej, przez naszych doradców, jak i w oparciu o współpracujących z nami specjalistów.
Zachęcamy do zapoznania się z korzyściami płynącymi z wykorzystania źródeł energii odnawialnej, w tym fotowoltaiki, ponieważ proekologiczny charakter inwestycji, wymierne korzyści finansowe, bezobsługowość instalacji, szybka realizacja, to tylko niektóre z nich. Dlatego osoby zainteresowane inwestycją w systemy fotowoltaiczne lub inne inwestycje w zakresie korzystania ze źródeł energii odnawialnej, zapraszamy do kontaktu z naszymi przedstawicielami. Możecie być Państwo pewni, że zapewnimy fachową i kompleksową obsługę inwestycji, na najwyższym poziomie, w oparciu o wypracowane przez lata doświadczenia standardy.
Fotowoltaika, to bardzo atrakcyjna technologia, która z roku na rok zyskuje coraz większą liczbę zwolenników, również w naszym regionie, czyli w mieście Bydgoszcz i okolicach. Korzystając z tego rozwiązania nie tylko oszczędzamy pieniądze, ale korzystamy z technologii, która przynosi wiele pożytku dla środowiska naturalnego i społeczeństwa. Dlatego zachęcamy do szczegółowego zapoznania się z tematem i rozważenia wykorzystania takich możliwości w swojej nieruchomości. Chcąc zrealizować inwestycję mogą Państwo liczyć na nasze pełne wsparcie. W tym zakresie obsługujemy zarówno klientów indywidualnych, jak i firmy oraz instytucje.

Kontakt
Przedsiębiorstwo     Handlowo - Usługowe   OIKOS - Henryk Śliż


ul. Jana III Sobieskiego 1/201
85-060 Bydgoszcz

NIP : 953 157 44 83

 oikos1@interia.pl
 
 oikos1@interia.eu
 
     500059331 , 502319566
 
500059441
 
 


* Weryfikacja danych : 18 .10 . 2019 rok.


  


 
Reklama

REZYDENCJA  GWIAZD    
 w Ciechocinku
Dokładny opis w wyszukiwarce domy.
CENA: 2.000.000 zł

Działka inwestycyjna o pow. 3 - 5 ha w Rynarzewie na obiekt handlowy , magazyny
 lub budownictwo
mieszkaniowe.

 - Kilkadziesiąt działek budowlanych  w Szkocji ,Tryszczynie , Kolankowie , Złej Wsi Wielkiej i inne - las, media - dojazd z Bydgoszczy - 9 km . Pow. 700-1500 m. kw.- 40 - 70 zł/m.kw. 

10 ha z planem zagospodar
owania na usługi turystyczne i inne w tym hotele , centrum rozrywki,
siłownia wiatrowa lub fotowoltaiczna 
- Zalew Koronowski 1,5 mln. zł

Znakomite działki pod budownictwo wielorodzinne w największych miastach Polski a w tym w Bydgoszczy
w atrakcyjnych dla inwestorów cenach.

Zielony Raj w Czemlewie k. Bydgoszczy . Działka o pow. 13 tys m. kw. o niesamowitym kształcie i odlotowych możliwościach. Tylko 30 zł/m.kw.

KUPIMY sprzedamy działki pod markety ,  w  Bydgoszczy , Toruniu , Poznaniu , Gdańsku i innych miastach - głównie dla rzetelnych , polskich inwestorów.

Dobrze kupuj i jeszcze lepiej sprzedaj aby zyskać ! Kup też coś unikatowego dla siebie i swojej Rodziny - na zawsze - i przy naszej skutecznej pomocy.

POWODZENIA z ODROBINĄ   SZCZĘŚCIA i ROZSĄDKU w 2019 r.