Ziemia rolna

OIKOS zajmuje się pośrednictwem w zakresie kupna-sprzedaży ziem rolnych. Dlatego można u nas znaleźć atrakcyjne grunty rolne w dobrej cenie i atrakcyjnie położone, na przykład na takich ziemiach jak Pomorze i Mazury. Wśród wielu ofert można znaleźć ziemie rolne o różnych powierzchniach, dzięki czemu można dopasować odpowiednie rozwiązanie do własnych potrzeb i możliwości finansowych.
Niejednokrotnie można za naszym pośrednictwem nabyć ziemię rolną o ogromnym potencjalne, na przykład dla osób poszukujących ziemi pod kątem rekreacyjnym. W takim wypadku ziemia rolna przykładowo otoczona lasami, w sąsiedztwie jezior i rzek będzie idealnie nadawać się na realizację takich inwestycji jak tor do motocrossu, agroturystyka, czy jako tereny do jazdy konnej. Dzięki naszym propozycjom, można zrealizować nawet najśmielsze marzenia i plany.
Na naszej stronie internetowej mogą Państwo wyszukiwać ziemie rolne i inne rodzaje nieruchomości na sprzedaż z uwzględnieniem ceny, lokalizacji i innych kryteriów. Dzięki czemu można szybko zapoznać się z aktualnymi ofertami na zakup ziemi rolnej i innych nieruchomości.
Jeśli nie znajdą Państwo w naszej ofercie interesującej ziemi rolnej, spełniającej oczekiwania to zapraszamy do kontaktu. Na podstawie informacji o Państwa potrzebach z pewnością znajdziemy i dopasujemy odpowiednią nieruchomość. Współpracując z nami można liczyć także na fachowe doradztwo, pomoc w zakresie uzyskania finansowania/kredytowania oraz na wsparcie współpracujących z nami specjalistów tj. geodeci, prawnicy, rzeczoznawcy i inni.
Bardzo chętnie znajdziemy też dla Państwa ziemię rolną w sąsiedztwie dostępnych działek budowlanych. Dzięki czemu będzie możliwe zrealizowanie dowolnych inwestycji, zgodnie z Państwa zamierzeniami.
Zachęcamy do kontaktu, ponieważ współpracując z nami, czerpiecie Państwo wyłącznie korzyści, wynikające z naszej znajomości branży, wieloletniego doświadczenia, rozeznania rynku nieruchomości i dużej wiedzy. Jesteśmy firmą godną zaufania, na której można polegać.

Kontakt
Przedsiębiorstwo     Handlowo - Usługowe   OIKOS - Henryk Śliż


ul. Jana III Sobieskiego 1/201
85-060 Bydgoszcz

NIP : 953 157 44 83

 oikos1@interia.pl
 
 oikos1@interia.eu
 
     500059331 , 502319566
 
500059441
 
 


* Weryfikacja danych : 18 .10 . 2019 rok.


  


 
Reklama

REZYDENCJA  GWIAZD    
 w Ciechocinku
Dokładny opis w wyszukiwarce domy.
CENA: 2.000.000 zł

Działka inwestycyjna o pow. 3 - 5 ha w Rynarzewie na obiekt handlowy , magazyny
 lub budownictwo
mieszkaniowe.

 - Kilkadziesiąt działek budowlanych  w Szkocji ,Tryszczynie , Kolankowie , Złej Wsi Wielkiej i inne - las, media - dojazd z Bydgoszczy - 9 km . Pow. 700-1500 m. kw.- 40 - 70 zł/m.kw. 

10 ha z planem zagospodar
owania na usługi turystyczne i inne w tym hotele , centrum rozrywki,
siłownia wiatrowa lub fotowoltaiczna 
- Zalew Koronowski 1,5 mln. zł

Znakomite działki pod budownictwo wielorodzinne w największych miastach Polski a w tym w Bydgoszczy
w atrakcyjnych dla inwestorów cenach.

Zielony Raj w Czemlewie k. Bydgoszczy . Działka o pow. 13 tys m. kw. o niesamowitym kształcie i odlotowych możliwościach. Tylko 30 zł/m.kw.

KUPIMY sprzedamy działki pod markety ,  w  Bydgoszczy , Toruniu , Poznaniu , Gdańsku i innych miastach - głównie dla rzetelnych , polskich inwestorów.

Dobrze kupuj i jeszcze lepiej sprzedaj aby zyskać ! Kup też coś unikatowego dla siebie i swojej Rodziny - na zawsze - i przy naszej skutecznej pomocy.

POWODZENIA z ODROBINĄ   SZCZĘŚCIA i ROZSĄDKU w 2019 r.