O firmie

OIKOS – najdawniejsza – jeszcze sprzed naszej ery – grecka i starohebrajska nazwa OGNISKA DOMOWEGO – ciepła i szczęścia – synonimu Rodziny i Domu w którym żyjemy – synonimu dla całej Europy i Bliskiego Wschodu.
- Z estymą dla historii architektury, tradycji i zwyczajów – zapraszamy do udziału w obrocie nieruchomościami we wszystkich segmentach tego rynku w Polsce i Europie.
– Czekają na Was profesjonaliści, osoby przyjazne w najtrudniejszych kwestiach obrotu nieruchomościami. – Nasza Domena to skuteczne doradztwo.
- Możesz u Nas szukać swojego miejsca na Ziemi, dobrze inwestować swoje pieniądze,
- Możesz planować dochodowe wynajmy obiektów handlowych i innych.
– Kupować, budować i sprzedawać hotele, restauracje, biurowce, markety i budynki mieszkalne
– Skorzystaj z naszych propozycji zakupu i sprzedaży ziemi rolnej. – Weź udział w inwestowaniu w fotowoltaikę.
– Jeśli rynek finansowy Cię zawiódł, a zawodzi coraz częściej – wstąp do nas i pozwól aby Twoje pieniądze pracowały tylko dla Ciebie.
- Możesz a wręcz powinieneś zadbać o swoją rodzinę, o jej przyszłość – nawet jeśli nie jesteś zbyt bogaty i będziesz korzystał z kredytów bankowych i pomocy UE – to właśnie u nas znajdziesz coś odpowiedniego.
- Możesz kupować i sprzedawać domy, kamienice, tereny inwestycyjne, budowlane, gospodarstwa rolne – realizować bardzo małe projekty , ale i te największe z korzyścią dla siebie , ochrony środowiska i pomnażania pieniędzy.
- Nasza historia firmy to ponad 25 lat odpowiedzialnej, pełnej pomysłów pracy, to liczne grono stałych inwestorów i klientów. Wielu z nich stało się naszymi Partnerami, wielu osiągnęło niesamowite sukcesy.
- Zapraszamy Państwa do współtworzenia wielkiego i wolnego od ograniczeń rynku obrotu i zarządzania nieruchomościami – rynku żyjącego w symbiozie Polski z Państwami Unii Europejskiej.
- Zapraszamy więc do ,,Naszego Domu „ z Waszymi własnymi pomysłami i projektami, a już na wstępie zaoferujemy Wam naszych inwestorów, nasze i powierzone nam zasoby, pomysły, podpowiedzi, życzliwość i profesjonalizm.

oikos1@interia.eu
www.oikos.com.pl
- 500059331 , 502319566 , 52 3457186

Kontakt
Przedsiębiorstwo     Handlowo - Usługowe   OIKOS - Henryk Śliż


ul. Jana III Sobieskiego 1/201
85-060 Bydgoszcz

NIP : 953 157 44 83

 oikos1@interia.pl
 
 oikos1@interia.eu
 
     500059331 , 502319566
 
biuro: 52 3457186

wwww.oikos.com pl 
 


* Weryfikacja danych : 21 .12 . 2020 rok.


  


 
Reklama

REZYDENCJA  GWIAZD    
 w Ciechocinku
Dokładny opis w wyszukiwarce domy.

CENA: 2220000.000 zł

Działka inwestycyjna o pow. 3 - 5 ha w Rynarzewie na obiekt handlowy , magazyny
 lub budownictwo
mieszkaniowe - 100 zł/m.kw.

 - Kilkadziesiąt działek budowlanych  w Szkocji ,Tryszczynie , Kolankowie , Złej Wsi Wielkiej i inne - las, media - dojazd z Bydgoszczy - 9 km . Pow. 700-1500 m. kw.- 40 - 70 zł/m.kw. 

10 ha z planem zagospodar
owania na usługi turystyczne i inne w tym hotele , centrum rozrywki,
siłownia wiatrowa lub fotowoltaiczna 
- Zalew Koronowski 1,5 mln. zł

Znakomite działki pod budownictwo wielorodzinne w największych miastach Polski a w tym w Bydgoszczy
w atrakcyjnych dla inwestorów cenach.

Zielony Raj w Czemlewie k. Bydgoszczy . Działka o pow. 13 tys m. kw. o niesamowitym kształcie i odlotowych możliwościach. Tylko 30 zł/m.kw.

KUPIMY sprzedamy działki pod markety ,  w  Bydgoszczy , Toruniu , Poznaniu , Gdańsku i innych miastach - głównie dla rzetelnych , polskich inwestorów.

Dobrze kupuj i jeszcze lepiej sprzedaj aby zyskać ! Kup też coś unikatowego dla siebie i swojej Rodziny - na zawsze - i przy naszej skutecznej pomocy.

POWODZENIA z ODROBINĄ   SZCZĘŚCIA i ROZSĄDKU w 2021 r.