O firmie

OIKOS – najdawniejsza europejska starohebrajska i grecka nazwa ogniska domowego, ciepła i szczęścia – synonimu domu. Dlatego z estymą dla historii architektury, tradycji i zwyczajów – zapraszamy do udziału w obrocie nieruchomościami we wszystkich segmentach współczesnego rynku Polski i Europy.
Możesz u nas szukać swojego wymarzonego miejsca na ziemi, dobrze inwestować swoje pieniądze, budować hotele, restauracje, biurowce, markety. Możesz a wręcz powinieneś zadbać o swoją rodzinę, o jej przyszłość. Nawet jeżeli nie jesteś zbyt bogaty i będziesz korzystał z kredytów bankowych, kup mieszkanie, działkę lub wybuduj dom. Możesz kupować i sprzedawać domy, kamienice, tereny inwestycyjne, realizować bardzo małe projekty, ale i te największe. Zastanów się czy teraz i w latach następnych należy kupować i sprzedawać ziemię rolną. Jesteśmy w tej dziedzinie szczególnie dobrym doradcą, zwłaszcza w czasie dużych utrudnień powiększania „Małych Ojczyzn”. Prowadzimy również projekty różnych inwestycji takie jak: biogazownie , fotowoltaika i inwestycje związane z wykorzystaniem innych źródeł energii odnawialnej.
OIKOS to firma, która działa na terenie całego kraju pomagając w kupnie i sprzedaży nieruchomości, między innymi w takich miastach jak Bydgoszcz, Inowrocław czy Poznań. Dzięki nam można nabyć korzystnie działki inwestycyjne, kupić ziemię rolną na Mazurach lub Pomorzu, zrealizować wszelkiego rodzaju inwestycje – prywatne i komercyjne, a także bezpiecznie sprzedać nieruchomości. Można znaleźć u nas takie obiekty jak kamienica na sprzedaż, lokale komercyjne, działki inwestycyjne, ale też ziemię, jak choćby ziemia rolna na Mazurach.
Zachęcamy, by opowiedzieli nam Państwo o swoich marzeniach, planach i oczekiwaniach, a my postaramy się je urzeczywistnić, pomagając dokonać bezpiecznych transakcji kupna sprzedaży nieruchomości. Nasz wysoko wykwalifikowany zespół zapewni wszechstronną pomoc w zakresie obrotu nieruchomościami. Jako specjaliści w branży możemy być dla Państwa partnerem we wszystkich działaniach związanych z branżą nieruchomości.
Nasza historia to ponad 20 lat odpowiedzialnej, pełnej pomysłów pracy, to liczne grono inwestorów, klientów, doradców i przyjaciół!
Zapraszamy więc do „naszego domu” z Waszymi i naszymi pomysłami oraz projektami. Już na wstępie zaoferujemy Wam dostępność do naszych zasobów, życzliwość i profesjonalizm.

Kontakt
Przedsiębiorstwo     Handlowo - Usługowe   OIKOS - Henryk Śliż


ul. Jana III Sobieskiego 1/201
85-060 Bydgoszcz

NIP : 953 157 44 83

 oikos1@interia.pl
 
 oikos1@interia.eu
 
     500059331 , 502319566
 
500059441
 
 


* Weryfikacja danych : 18 .10 . 2019 rok.


  


 
Reklama

REZYDENCJA  GWIAZD    
 w Ciechocinku
Dokładny opis w wyszukiwarce domy.
CENA: 2.000.000 zł

Działka inwestycyjna o pow. 3 - 5 ha w Rynarzewie na obiekt handlowy , magazyny
 lub budownictwo
mieszkaniowe.

 - Kilkadziesiąt działek budowlanych  w Szkocji ,Tryszczynie , Kolankowie , Złej Wsi Wielkiej i inne - las, media - dojazd z Bydgoszczy - 9 km . Pow. 700-1500 m. kw.- 40 - 70 zł/m.kw. 

10 ha z planem zagospodar
owania na usługi turystyczne i inne w tym hotele , centrum rozrywki,
siłownia wiatrowa lub fotowoltaiczna 
- Zalew Koronowski 1,5 mln. zł

Znakomite działki pod budownictwo wielorodzinne w największych miastach Polski a w tym w Bydgoszczy
w atrakcyjnych dla inwestorów cenach.

Zielony Raj w Czemlewie k. Bydgoszczy . Działka o pow. 13 tys m. kw. o niesamowitym kształcie i odlotowych możliwościach. Tylko 30 zł/m.kw.

KUPIMY sprzedamy działki pod markety ,  w  Bydgoszczy , Toruniu , Poznaniu , Gdańsku i innych miastach - głównie dla rzetelnych , polskich inwestorów.

Dobrze kupuj i jeszcze lepiej sprzedaj aby zyskać ! Kup też coś unikatowego dla siebie i swojej Rodziny - na zawsze - i przy naszej skutecznej pomocy.

POWODZENIA z ODROBINĄ   SZCZĘŚCIA i ROZSĄDKU w 2019 r.